پوشه دکمه دار

محصول یا سرویس خود را انتخاب کنید


فهرست مطالب

چاپ روی پوشه دکمه دار از جمله محصولاتی است که از آن برای محافظت و نگهداری برگه‌ ها، مدارک و اسناد استفاده می‌ کنند. به کار بردن پوشه ‌های طلقی دکمه ‌دار برای حمل آسان‌تر مدارک و کاغذ های مهم بسیار لازم است. بسیاری از افراد از پوشه‌ های دکمه ‌دار برای نظم بخشیدن اسناد خود و همچنین حمل آسان آنها استفاده می‌ کنند. انواع مختلفی از چاپ پوشه دکمه دار صورت می‌ گیرد که شما بنا به نوع نیاز خود می‌ توانید آنها را در جنس‌ها، ابعاد و انواع مختلف تهیه نمایید. مراکز مختلفی در زمینه تولید این محصولات فعالیت دارند. شما می‌ توانید برای ایجاد طراحی‌ ها و چاپ پوشه دکمه دار به مراکز و چاپخانه‌ های مربوطه مراجعه کنید. مجموعه چاپ انصار به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه‌ های چاپ پوشه دکمه دار فعالیت دارد. شما می‌ توانید با مراجعه کردن به وب سایت اینترنتی این مجموعه اقدام به ثبت سفارش انواع مختلفی از پوشه دکمه‌ دار نمایید. روش کار بسیار آسان است و شما در کمتر از چند دقیقه می ‌توانید اقدام به چاپ پوشه دکمه‌ دار کنید. برای آنکه اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید، توصیه می‌ کنیم که به ادامه مطلب توجه فرمایید.

قیمت چاپ پوشه دکمه دار

قیمت چاپ پوشه دکمه دار بنا به عوامل و پارامترهای مختلفی تغییر کرده و قیمت ثابت و معینی ندارد. شما اگر که به دنبال چاپ پوشه دکمه دار هستید، باید در ابتدا نوع محصول چاپ شده را در نظر گرفته و بر اساس آن اقدام نمایید. در ابتدا باید بدانید که می‌خواهید در چه زمینه‌ای از چاپ پوشه دکمه دار استفاده کنید. اگر می‌ خواهید اسناد رسمی مهم را در آن نگهداری کنید، بهتر است که اقدام به چاپ پوشه دکمه دار با کیفیت‌های بالا از جمله پارچه نمایید. اگر می‌ خواهید در زمینه ‌های تبلیغاتی از آن استفاده کنید، چاپ پوشه دکمه دار برای شما گزینه بسیار مناسبی است. قیمت چاپ به جنس، طراحی‌ های انجام شده و استفاده از روش چاپ بستگی دارد. برای راحتی کار شما می‌ توانید از طریق وب سایت به صورت آنلاین اقدام به محاسبه قیمت این محصولات کنید. روش کار بسیار آسان است و شما در کمتر از چند دقیقه توانستید قیمت چاپ پوشه دکمه دار را محاسبه کنید. همچنین اگر می‌ خواهید توضیحات بیشتری در ارتباط با چاپ پوشه دکمه دار بدانید، لطفاً مطالب زیر را به دقت مطالعه کنید.

سفارش چاپ پوشه دکمه دار

روش سفارش چاپ پوشه دکمه ‌دار بسیار آسان است، شما در ابتدا باید به یک وب سایت معتبر جمله انصار مراجعه کنید. بعد از مراجعه کردن به بخش مربوط به پوشه دکمه ‌دار رفته و گزینه ثبت سفارش را انتخاب نمایید. در این زمان صفحه ای برایتان باز می‌ شود که تمامی اطلاعات مورد نظر در ارتباط با چاپ پوشه دکمه دار را از شما می‌ خواهد. شما باید به درستی تمام اطلاعات خواسته شده را وارد کنید تا طراحان بدانند که هدف شما چه نوع محصولی بوده و چه جنسی از آن را می‌ خواهید. اگر دوست دارید اطلاعات تکمیلی و دقیق‌ تری برای چاپخانه ارسال کنید، می‌ توانید در بخش توضیحات آنها را توضیح داده و نکات تکمیلی را به آن اضافه کنید. مجموعه چاپ انصار شرایطی فراهم آورده تا شما بتوانید در کمترین زمان بهترین کیفیت از محصولات را در اختیار داشته باشید. زمانی که شما از طریق شرکت چاپ انصار اقدام به ثبت سفارش محصولات می‌ کنید، یعنی توانستید محصول با کیفیت بالا در اختیار داشته باشید.

روش چاپ فوری روی پوشه دکمه دار

حتماً برای شما این سوال پیش آمده که روش چاپ فوری پوشه دکمه دار چگونه انجام می‌ گیرد؟ معمولاً فرایند چاپ پوشه دکمه دار با استفاده از روش طلاکوب و روش چاپ سیلک انجام می‌ گیرد. زمانی که شما از روش چاپ سیلک بر روی پوشه دکمه ‌دار استفاده می ‌کنید، امکان پاک شدن آن وجود دارد. اما زمانی که شما از روش چاپ طلاکوب استفاده کنید، دیگر نگرانی در ارتباط با چاپ محتوای درج شده بر روی پوشه نخواهید داشت. بنا به نوع کاربرد و اهدافی که چاپ پوشه دکمه دار دارد، معمولاً این محصولات را در انواع مختلفی تولید کرده و به بازار عرضه می‌ کنند.

چرا خرید پوشه دکمه دار

پوشه ‌های دکمه‌ دار یک سری ابزارهایی هستند که عمر طولانی دارند. یعنی شما می‌ توانید تا چندین سال از آنها استفاده کنید. امروزه استفاده کردن از پوشه‌ های دکمه ‌دار به عنوان هدای تبلیغاتی بسیار رایج است. از آنجایی که پوشه‌ های دکمه‌ دار در تنوع بسیار زیادی از رنگ و سایز هستند، شما می‌ توانید انواع مختلفی از این محصولات را انتخاب کنید. پوشه‌ های دکمه‌ دار قیمت بسیار مناسبی دارند، ماندگاری آنها بالا بوده و می‌ توانند تبلیغات موثری انجام دهند. شما می ‌توانید از پوشه‌ های دکمه‌ دار برای نگهداری اوراق و اسناد خود استفاده کنید. نگهداری اسناد با استفاده از پوشه‌ های دکمه‌ دار روش بسیار صحیح بوده که مانع از پاره شدن، خیس شدن و یا چروک شدن آنها می‌ شود. این پوشه‌ ها در موسسات و شرکت ها کاربرد زیادی دارد، حتی دانش آموزان و دانشجویان نیز از آن استفاده می‌ کنند. جدا از تمامی موارد گفته شده، پوشه دکمه ‌دار به عنوان یک هدیه تبلیغاتی بسیار موثری است که می‌ تواند توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کند.

چاپ پوشه دکمه دار پارچه ای

نوعی از پوشه ‌های دکمه‌ داری که شما می‌ توانید آنها را تهیه کنید، پوشه دکمه ‌دار پارچه ‌ای است. معمولاً پوشه دکمه ‌دار پارچه‌ ای از جنس پارچه اسپان باند بوده که دوست دار محیط زیست است. پارچه اسپان باند مورد استفاده در این پوشه ‌ها گرماژ ۹۰ دارد که این باعث شده از مقاومت بالایی برخوردار باشند. در چاپ پوشه دکمه دار پارچه ای برای زیباتر نشان دادن آنها از دو نوع رنگ استفاده می‌ کنند که باعث می‌ شود زیبایی مناسبی در ظاهر آنها ایجاد شود. رنگ‌ های متنوع ایجاد شده در چاپ پوشه دکمه ‌دار پارچه‌ ای به این صورت است که رنگ پشت و رنگ جلوی پوشه با همدیگر متفاوت است. رنگ های استفاده شده معمولاً به شرح زیر است: 

این رنگ ها سرخابی و نقره‌ای، قرمز و نقره‌ای، فیروزه‌ای و سبز، نقره‌ای و دارچینی، مشکی و سرخابی، نقره‌ای و زرد، نقره‌ای و آبی، فیروزه‌ای و نقره‌ای هستند. رنگ بندی‌ های متنوع دیگری هم می‌ توانید استفاده کنید که معمولاً بسته به سلیقه خودتان دارد. پوشه دکمه‌ دار پارچه‌ ای در دو سایز A4 و A5 تولید می‌ شود که گرماژ هر دو ۹۰ بوده، ارتفاع پوشه دکمه‌ دار سایز A5 ۱۷ و عرض آن ۲۱ است. در پوشه دکمه‌دار سایز A4 ارتفاع ۲۵ و عرض ۳۵ است. روش چاپ پوشه دکمه دار بر اساس تیراژ چاپ پوشه دکمه دار محاسبه می ‌شود.

چاپ پوشه طلقی دکمه دار

یکی از انواع هدایای تبلیغاتی با ارزشی که بسیاری از کسب و کارها از آن استفاده می‌ کنند، پوشه دکمه ‌دار طلقی است. پوشه دکمه دار طلقی معمولاً در سایز های A3 و A4 است. فرایند چاپ پوشه طلقی دکمه دار معمولاً به صورت چاپ طلاکوب انجام می‌ گیرد. حداقل سفارش چاپ بر روی پوشه دکمه ‌دار طلقی ۱۰۰ عدد است و در زمان آماده شدن این پوشه‌ ها ۲۴ ساعت می‌ باشد.

چاپ لوگو روی پوشه دکمه دار

بسیاری از صاحبان برندها برای آنکه بتوانند تبلیغات موثری انجام دهند، از روش ‌های تبلیغاتی چون چاپ لوگو روی پوشه دکمه دار استفاده می ‌کنند. زمانی که شما بر روی پوشه دکمه‌ دار خود لوگوی مربوط به شرکت و یا کسب و کار را چاپ کردید، می ‌توانید آن را به افراد دیگر هدیه دهید. این محصول به عنوان هدیه تبلیغاتی اثرگذاری زیادی دارد، چون باعث می‌ شود که برند شما به راحتی به افراد دیگر معرفی شود. زمانی که افراد از پوشه دکمه‌ دار برای نگهداری اسناد استفاده می‌ کنند، به طور غیر مستحکم لوگوی شما را تحت نمایش افراد دیگری قرار می ‌دهد. پس در نتیجه شما یک روشی پیدا کردید تا به صورت مستمر برند شما را به افراد دیگر تبلیغ نماید.

مزایای چاپ روی پاکت دکمه دار

استفاده از پاکت دکمه‌ دار مزایای بسیار زیادی دارد. از آنجایی که پاکت‌ های دکمه‌ دار وزن کمی دارند، می ‌توانند اوراق بسیار زیادی را در خود جای دهند. شما می‌ توانید تناوب بسیار زیادی از رنگ و سایز را در این پوشه‌ ها مشاهده کنید. پوشه‌ های دکمه‌ دار را می‌ توانید در تعداد کمتری هم چاپ کنید. بنابراین برای کسب و کارهای کوچک استفاده کردن از این محصول می‌ تواند مناسب باشد. چاپ پوشه دکمه دار بسیار مقرون به صرفه است، زیرا قیمت مناسبی داشته و در مقابل ماندگاری آنها بسیار زیاد است. زمانی که شما از پاکت دکمه ‌دار برای نگهداری اسناد استفاده می ‌کنید، باعث می‌ شود که حمل آن راحت‌تر بوده و نظم داشته باشد. پاکت دکمه‌ دار از نوع طلقی برخلاف نوع کاغذی به راحتی پاره نمی‌ شود، این پاکت‌ ها دوام بسیار خوبی دارند. همچنین پاکت‌ های دکمه‌ دار در برابر مواد شیمیایی، ضربه و آب مقاومت بسیار زیادی دارد. شما می ‌توانید آنها را به راحتی شستشو داده و ضدعفونی کنید.

کاربرد پوشه تبلیغاتی دکمه دار

 اغلب افراد برای نگهداری کردن از کاغذ هایی که بر روی آنها یادداشت‌ های مهمی درج شده است، از وسیله‌ هایی استفاده می‌ کنند که به آن پوشه‌ های دکمه‌ دار گفته می‌ شود. پوشه ‌های دکمه‌ دار علاوه بر آنکه می‌ توانند در زمینه نگهداری اوراق و اسناد به خوبی عمل کنند، حمل راحت‌ تری دارند و توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده اند. استفاده از پوشه ‌های دکمه ‌دار باعث می‌ شود که مدارک نظم خاصی داشته باشند. شما زمانی که برای مدارک خود از پوشه ‌های دکمه ‌دار استفاده می‌ کنید، از پراکندگی و گم شدن آنها جلوگیری خواهید کرد. معمولا پوشه ‌های دکمه‌ دار در رنگ بندی ‌های مختلفی وجود دارند که انتخاب آن بستگی به سلیقه مشتریان دارد.

پوشه ‌های دکمه ‌دار معمولاً از جنس پلاستیک و یا فلزی هستند. معمولا این دکمه‌ ها باید مقاومت بسیار زیادی در برابر چند بار باز و بسته شدن داشته باشند. زمانی که دکمه‌ ها به خوبی بسته شوند، امکان گم شدن مدارک کم بوده و امنیت آنها تامین می‌ شود. در بسیاری از اداره‌ ها و سازمان‌ ها از پوشه ‌های دکمه‌ دار برای نگهداری بسیاری از پرونده‌ها در فایل‌ های جداگانه استفاده می‌ کنند. شما می‌ توانید طور اختصاصی انواع مختلف از پوشه دکمه‌ دار در جنس‌ های مختلف و اندازه‌ های متنوع را سفارش دهید. استفاده کردن از پوشه‌ های طلقی در ادارات و حتی در منازل برای نگهداری پرونده‌ هایتان گزینه بسیار مناسبی است.

کاربرد پوشه دکمه دار در کنفرانس ها و نمایشگاه ها

استفاده از پوشه دکمه‌ دار اغلب در نمایشگاه‌ ها و کنفرانس‌ های مربوط به شرکت‌ ها و موسسات مشاهده می‌ شود. اهمیت استفاده از پوشه دکمه ‌دار در آن است که شما می ‌توانید اسناد خود را به خوبی نگهداری کنید. همچنان در زمان کنفرانس‌ ها از دید مخاطبان نامنظم به نظر نمی‌ رسد. بنابراین استفاده کردن از پوشه دکمه‌ دار باعث می‌ شود که اعتبار کاری خود را در دید عموم بالاتر ببرید. معمولا در این مواقع از پوشه ‌های دکمه‌دار در سایز A4 استفاده می‌ کنند. بسیاری از موارد برای ارائه کردن اطلاعات بیشتر برای مخاطبان آنها را در برگه‌ ها چاپ کرده و درون پاکت‌ های دکمه ‌دار قرار می‌ دهند. روی پاکت دکمه‌ دار اطلاعات مربوط به شرکت‌ ها از جمله نام ، اطلاعات تماس و نشانی درج می‌ شود. این موضوع باعث می‌ شود که شما به صورت غیر مستقیم اقدام به تبلیغات و بازاریابی برند خود نمایید. ممکن است در نگاه اول ارائه دادن یک پوشه A4 به مشتریان یک حرکت ساده باشد، اما این همان چیزی است که باعث می ‌شود شما از رقیبان متمایز شوید.

مواد سازنده پوشه دکمه دار

 در ساخت پوشه دکمه ‌دار معمولاً از پروفیل ‌های U شکل و ورق‌ های پی‌ وی‌ سی به عنوان مواد خام استفاده می ‌کنند. ورق‌ های پی‌ وی‌ سی معمولاً در ضخامت ‌های مختلفی به صورت رول تولید شده و در دسترس افراد قرار می ‌گیرند. این رول ‌ها به صورت برش خورده بوده و می‌ توانند ورق‌ هایی در اندازه‌ های مختلف و متناسب با نیاز مشتریان داشته باشند. ورق‌ های برش خورده با کمک دستگاه جوش پلاستیک پرس شده و با ابعاد مناسبی به همدیگر وصل می‌ شوند.

پوشه دکمه دار چیست؟

پوشه دکمه ‌دار از جمله هدایای تبلیغاتی بسیار مناسبی است که می‌ توان از آن برای نگهداری و محافظت کردن از اسناد و مدارک استفاده کرد. این محصولات در اندازه‌ ها و سایز بندی‌ های مختلفی وجود دارند که متداول‌ ترین سایز آنها A4 است. شما می‌ توانید پوشه دکمه‌ دار را در جنس‌ های مختلفی مشاهده کنید. مرسوم ‌ترین جنس استفاده شده در چاپ پوشه دکمه دار نوع طلقی است. معمولاً پوشه‌ های دکمه‌ دار در اندازه‌ های دیگری چون A5 هم وجود دارد. این پوشه‌ ها در رنگبندی‌ های مختلفی هستند که شما بتوانید بنا به نوع نیاز خود از این رنگ‌ ها استفاده نمایید. شما از طریق مجموعه چاپ انصار می‌ توانید بهترین نوع از پوشه ‌های دکمه ‌دار را تهیه کرده و از آن استفاده نمایید.