پرچم

محصول یا سرویس خود را انتخاب کنید


فهرست مطالب

بهترین روش‌ برای معرفی یک محصول، برند و یا لوگوی مربوط به سازمان‌ ها استفاده از چاپ پرچم است. فرقی ندارد که شما صاحب چه نوع کسب و کاری باشید، بهتر است که برند و لوگوی خود را بر روی پرچم‌ ها چاپ کرده و به زیبایی کسب و کارتان بیفزایید. چاپ پرچم‌ های زیبا و خوش فرم اگر متناسب با کسب و کار شما باشد، می‌ تواند در شناخته شدن و تبلیغ برندتان اهمیت زیادی داشته باشد. امروزه چاپ پرچم برای هر شرکت و سازمانی لازم و ضروریست تا بتوانند در بین همکاران و مشتریان خود به خوبی معرفی شوند.

مراکز مختلفی وجود دارند که در زمینه چاپ انواع پرچم‌ ها فعالیت می‌ کنند. پیدا کردن یک چاپخانه معتبر که بتواند در کمترین زمان بهترین کیفیت از کار را به شما ارائه دهد، اهمیت زیادی دارد. از طرفی چاپخانه‌ ها باید متناسب با بودجه مشتریان عمل کرده و محصولاتی با قیمت‌ های مناسب عرضه کنند. مجموعه چاپ انصار به عنوان یکی از برترین مراکز چاپ پرچم ارزان در خصوص انواع پرچم فعالیت دارد. روش سفارش محصول بسیار آسان است که در ادامه می‌ خواهیم توضیحات مختلفی از این محصولات به شما ارائه دهیم.

عوامل موثر بر قیمت چاپ پرچم

چاپ پرچم قیمت ثابت و یکسانی ندارد. عوامل و فاکتور های متعددی وجود دارند که توانسته‌ اند بر قیمت چاپ این محصول در بازار تاثیرگذار باشند. شما با در نظر گرفتن هر یک از این پارامتر ها می ‌توانید قیمت چاپ پرچم را مدیریت کنید. نوع پرچم چاپ شده در درجه اول اهمیت قرار دارد. به عنوان مثال، تعرفه چاپ پرچم رومیزی بسیار کمتر از هزینه چاپ پرچم تشریفات است. جنس به کار رفته در چاپ پرچم، طراحی‌ های انجام شده در آن و وجود ریشه‌ های پرچم هر کدام فاکتور هایی هستند که می ‌توانند بر تعرفه چاپ پرچم تاثیرگذار باشند. تعداد پرچم‌ های سفارشی نیز می ‌تواند تاثیر زیادی بر هزینه‌ های مربوط به چاپ داشته باشد. زمانی که شما پرچم‌ ها را در تعداد زیادی سفارش دهید، به طور مسلم قیمت‌ های کمتری برای آن پرداخت خواهید کرد. انتخاب روش چاپ پرچم نیز تاثیر دیگری بر قیمت چاپ پرچم دارد. اگر می خواهید اطلاعات دقیق‌تری از قیمت چاپ پرچم به دست آورید، می‌ توانید به وب سایت چاپ انصار مراجعه کرده و به صورت آنلاین اقدام به محاسبه قیمت آن کنید.

قیمت چاپ پرچم رومیزی

قیمت چاپ پرچم رومیزی نسبت به سایر پرچم‌ ها پایین‌تر است و به همین خاطر طرفداران زیادی دارد. بسیاری از افرادی که صاحب مشاغل هستند و می‌ خواهند اعتبار شغلی بالایی داشته باشند و کسب و کار آن ها جلوه زیباتری داشته باشد، اقدام به چاپ پرچم رومیزی می‌ کنند. شما می‌ توانید برند و لوگوی خود را بر روی این پرچم‌ ها چاپ کرده و در محل کار خود استفاده کنید. چاپ پرچم رومیزی معمولاً با ریشه همراه است، البته می‌ توانید بدون ریشه از آن را هم سفارش دهید. سفارش مدل ریشه دار و بدون ریشه کاملاً به دلخواه بوده اما می ‌تواند بر تعرفه چاپ پرچم رومیزی تاثیر داشته باشد.

قیمت چاپ پرچم تشریفات

قیمت چاپ پرچم تشریفات نسبت به نرخ چاپ پرچم رومیزی بالاتر است، زیرا پرچم تشریفات در ابعاد بزرگتری چاپ می‌ شود. میله و پایه به کار رفته در چاپ پرچم تشریفات بزرگتر و با کیفیت‌تر از نوع رومیزی است. شما بسته به اینکه بخواهید پرچم تشریفات را به صورت یک رو و یا دو رو چاپ کنید، باید قیمت‌ های مختلفی هم برای آن در نظر داشته باشید. شرکت چاپ انصار توانسته با در اختیار داشتن تکنولوژی ‌های برتر و تیم طراحی حرفه‌ای، بهترین کیفیت از چاپ پرچم مدل تشریفات را به شما ارائه دهد. همچنین شما می ‌توانید از طریق وب سایت چاپ انصار چاپ پرچم را با قیمت بسیار پایین سفارش دهید.

سفارش پرچم با طرح دلخواه شما

اگر قصد سفارس پرچم با طرح دلخواه خود را دارید، بهتر است که در ابتدا به یک سری نکات دقت داشته باشید. در ابتدا شما باید هدف چاپ پرچم را مشخص کرده و از نوع آن اطلاع دقیقی داشته باشید. پرچم ها بر اساس موارد استفاده و هدف استفاده، در انواع مختلفی هستند که در درجه اول قبل از چاپ باید آن ها را مشخص کنید. به عنوان مثال، اگر شما برای فضای بیرونی می‌ خواهید از پرچم استفاده کنید، نوع رومیزی از پرچم‌ ها قابل استفاده نیستند. پس بهتر است به سراغ پرچم‌ هایی چون پرچم تشریفاتی یا بادبانی بروید. همچنین در دفتر کار بیشتر از پرچم‌ های تشریفاتی و رومیزی استفاده می‌ شود و سایر پرچم‌ ها کاربرد چندانی نخواهد داشت. بعد از انتخاب نوع چاپ پرچم باید به سراغ مراکزی مطمئن برای ارائه سفارش چاپ پرچم بروید. شما می‌ توانید از طریق مجموعه چاپ انصار به صورت آنلاین و غیرحضوری اقدام به ثبت سفارش پرچم با طرح‌ های دلخواه خود کنید. روش سفارش بسیار آسان است و شما در ۵ دقیقه ضمن ثبت سفارش می‌ توانید تمام جزئیات مربوط به چاپ پرچم را به طراحان ارائه دهید.

بهترین مرکز چاپ پرچم فوری

حتماً برای شما پیش آمده که برای بهتر نشان دادن کسب و کار خود به دنبال روش‌ های مناسبی باشید و راهکار های مختلفی را امتحان ‌کنید. چاپ پرچم به عنوان یک وسیله بسیار مناسب برای تبلیغ کسب و کار شما بوده و می‌ تواند بازدهی خوبی داشته باشد. اگر می ‌خواهید با استفاده از چاپ پرچم اطلاعات مناسبی به مشتریان ارائه داده و اعتبار کسب و کار خود را بالاتر ببرید، توصیه می‌ کنیم که از پرچم‌ هایی با طراحی‌ های خاص استفاده کنید. حتماً باید در زمینه چاپ پرچم به مراکز تخصصی مراجعه کنید که می ‌توانند نوع حرفه‌ای از پرچم‌ های چاپ شده را به شما ارائه دهند. جدا از آن زمان تحویل پرچم اهمیت دارد، مخصوصاً اگر شما می‌ خواهید در اسرع وقت پرچم‌ های خود را در اختیار داشته باشید. شما در هر زمینه‌ای که نیاز به چاپ پرچم فوری دارید، می‌ توانید از طریق شرکت چاپ انصار اقدام کنید. این مجموعه می‌ تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین کیفیت از چاپ پرچم را به مشتریان خود ارائه دهد. استفاده کردن از روش سفارش آنلاین و یا حضوری از جمله راهکار هایی است که در بالا به آن اشاره کردیم.

چاپ پرچم تکی

از ابزار هایی که می ‌تواند برای بهتر نشان دادن کسب و کار شما استفاده شود، چاپ پرچم است. شما می‌ توانید برای کسب و کار های خود از پرچم‌ های مخصوصی استفاده کنید. چاپ پرچم باعث افزایش اعتبار شرکت و سازمان شما شده و باعث می شود در نظر مشتریان حرفه‌ای‌تر به نظر برسید. شمایی که می‌ خواهید اقدام به چاپ پرچم تکی کنید، می ‌توانید از طریق چاپخانه انصار این کار را انجام دهید. مجموعه چاپ انصار به عنوان یکی از بزرگترین مراکز چاپ فعال در شمال غرب کشور می‌ تواند انواع مختلفی از چاپ پرچم تکی را به شما ارائه دهد. این پرچم‌ ها در جنس‌ ها، ابعاد و مدل‌ های مختلفی هستند که انتخاب آن بسته به سلیقه شما دارد. شما می‌ توانید برای آنکه نوع بهتری از چاپ پرچم‌ های تکی را چاپ کنید، با کارشناسان ما در تماس باشید. آن ها می ‌توانند اطلاعات دقیق‌تری از پرچم‌ های چاپ شده را به شما ارائه دهند.

چاپ پرچم رومیزی

چاپ پرچم رومیزی جزو پرطرفدارترین و پرکاربردترین نوع از پرچم‌ های چاپ شده در مجموعه چاپ انصار است. معمولا استفاده کردن از پرچم‌ های رومیزی بر روی میز و کانتر ها بسیار مناسب است. پرچم ‌های رومیزی یا به صورت ساده چاپ می ‌شوند و یا در انواع ریشه ‌دار هستند. در انواع ریشه ‌دار از پرچم‌ های رومیزی، ریشه‌ ها در هشت رنگ مشکی، سفید، آبی، قرمز، سبز، طلایی، زرد و پرتقالی وجود دارند. معمولاً پرچم‌ های رومیزی با جنس ساتن براق و یا مات هستند. کیفیت چاپ آن ها بالا بوده و معمولاً زمینه سفید رنگ دارند. شما می‌ توانید از زمینه‌ هایی با رنگ‌ های دیگر نیز استفاده کنید. معمولا پرچم‌ های رومیزی به همراه میله استیل و پایه سنگی استفاده می ‌شوند. شما برای تهیه میله و پایه استیل برای چاپ پرچم می‌ توانید از طریق شرکت چاپ انصار اقدام کنید.

به طور متداول ابعاد پرچم ‌های رومیزی ۲۰ در ۳۰ سانتی‌متر است و به روش چاپ مستقیم، حرارتی و یا سابلیمیشن امکان چاپ آن ها وجود دارد. شما می ‌توانید پرچم‌ های رومیزی را به صورت یک رو و یا دو رو چاپ کنید. پرچم‌ های رومیزی قابلیت شستشو دارند و در هنگام شستن تغییر رنگ نمی‌ دهد. شما می‌ توانید با استفاده از مواد شوینده معمولی اقدام به شستشوی این پرچم ‌ها کنید. زمان تحویل پرچم‌ های رومیزی بر اساس یک رو و دو رو بودن آن‌ ها متغیر است و به همین اساس قیمت‌ های چاپ پرچم نیز مختلف می ‌باشد.

چاپ پرچم رومیزی لیزری

یکی از جدیدترین پرچم‌ های رومیزی که امروزه طرفداران زیادی هم دارد، پرچم‌ های رومیزی لیزری بدون ریشه هستند. اصطلاحاً به پرچم‌ های لیزری پرچم‌ های اسپرت هم گفته می ‌شود که می ‌توان در محیط‌ های لوکس و اسپرت از آن ها استفاده کرد. فرآیند چاپ پرچم‌ های رومیزی لیزری به صورت فول رنگی بوده و رزولیشن بالایی دارند. معمولا شما می‌ توانید زمینه این پرچم‌ ها را سفید در نظر بگیرید که انتخاب رنگ ‌های دیگر نیز کاملاً بسته به سلیقه شما دارد. پرچم های لیزری معمولاً در جنس ساتن هستند، اما ساتن این پرچم ‌ها یک لایه بوده و توصیه می‌ شود که برای چاپ فقط از یک طرف پرچم‌ ها استفاده کنید. پرچم رومیزی لیزری همانند سایر پرچم‌ های رومیزی دیگر توسط یک میله با پایه سفارش داده می‌ شود. شرکت چاپ انصار می‌ تواند خود پرچم، میله و پایه آن را به شما عرضه کند. پرچم رومیزی لیزری نیز در ابعاد ۲۰ در ۳۰ سانتی‌متر بوده، بدون ریشه هستند و به روش چاپ سابلیمیشن یا روش چاپ مستقیم حرارتی آن را تهیه می‌ کنند. شما نیز می ‌توانید به راحتی این پرچم‌ ها را با مواد شوینده معمولی شستشو دهید که هیچگونه تغییر رنگی نخواهند داشت.

چاپ پرچم تشریفات

نوع دیگری از پرچم‌ها، پرچم تشریفات است که در مراسمات و تشریفات شرکت‌ ها و سازمان ‌ها از آن استفاده می ‌کنند. پرچم تشریفات دارای ریشه ‌های بزرگ بوده که در رنگ‌ های متنوع و متناسبی می ‌باشند. معمولا ریشه پرچم تشریفات با آرم و لگوی شرکت شما ست و تنظیم می‌ شود. استفاده کردن از پرچم تشریفات به ظاهر محیط و شرکت شما جلوه ویژه‌ای می دهد. جنس پرچم تشریفات از ساتن ۱۲ کیلویی مات آمریکایی است که بعد از فرآیند چاپ آن را ریشه دوزی می ‌کنند. چاپ پرچم مدل تشریفات معمولاً همانند پرچم‌ های رومیزی زمینه سفید رنگ دارد،اما شما می ‌توانید زمینه تمام رنگی نیز از آن را چاپ کنید.

از آنجایی که زمینه تمام رنگی ممکن است هزینه ‌های زیادتری داشته باشد، بسیاری از افراد ترجیح می‌ دهند که از زمینه سفید استفاده کنند. شما می ‌توانید پرچم ‌های تشریفات را در هر مدل و طرحی که می‌ خواهید از طریق مجموعه چاپ انصار سفارش دهید. معمولا ابعاد این پرچم‌ ها ۹۰ در ۵۰ سانتی متر است. رنگ ریشه آن‌ ها مشکی، سفید، آبی کاربنی، سبز، قرمز، طلایی و زرد پرتقالی است. روش چاپ پرچم مدل تشریفات به صورت مستقیم حرارتی بوده و امکان چاپ یک رو و یا دو رو برای آن وجود دارد. پایه‌ های این محصول به صورت پایه شیری و یا پایه خورشیدی است. پرچم‌ های تشریفاتی همانند سایر پرچم ها با مواد شوینده معمولی نیز امکان شستشو دارند.

چاپ پرچم تشریفات لمنیت

 پرچم تشریفات لمینت جزو لوکس‌ترین و خوش استایل ترین پرچم‌ هایی است که شما می‌ توانید در مراسمات خاص از آن ها استفاده کنید. معمولا در پشت پرچم تشریفات لمینت یک ورق طلقی قرار می‌ گیرد. استفاده از ورق طلقی باعث می‌ شود که پرچم روی میله با استایل زیبایی بایستد و جلوه خوبی پیدا کند. از پرچم‌ های لمینت معمولاً برای تشریفات ریاست جمهوری و ارگان‌ های مهم کشوری و لشکری استفاده می‌ شود. پرچم ‌های تشریفات لمینت بسیار خوش فرم بوده و در مراسمات رسمی و بزرگ می‌ تواند جلوه زیبایی داشته باشد. معمولا پرچم تشریفات لمینت نیز با ریشه‌ های رنگی قابل چاپ هستند که علاوه بر زیبا نشان دادن استایل، جلوه خارق‌العاده به پرچم خواهند داد.

پایه پرچم تشریفات لمینت معمولاً مدل شیری و یا خورشیدی است که می‌ توانید آن ها را از طریق چاپ انصار سفارش دهید. ابعاد پرچم تشریفات لمینت نیز ۹۰ در ۵۰ بوده و شما می‌ توانید ریشه ‌های رنگی چون سفید، مشکی، آبی کاربنی، قرمز، سبز، زرد پرتقالی و طلایی را سفارش دهید. پرچم تشریفات لمینت معمولاً به صورت یک رو چاپ می ‌شود و روش چاپ آن به صورت مستقیم حرارتی است. دقت داشته باشید که پرچم تشریفات لمینت غیر قابل شست و شو است.

چاپ پرچم ایران

یک نوع پرمصرف از پرچم ‌هایی که همواره چاپخانه‌ ها سفارش زیادی از آن دریافت می‌ کنند، چاپ پرچم ایران است. چاپ پرچم ایران معمولاً به دو صورت رومیزی و تشریفاتی است و شما می‌ توانید آن ها را به صورت ریشه‌دار با رنگ زرد پرتقالی و یا به صورت لیزری بدون ریشه سفارش دهید. تمامی پرچم‌ های تشریفات ایرانی دارای ریشه‌ های زرد پرتقالی هستند. اکثر کسب و کار هایی که فعالیت‌ های خود را به صورت حرفه ای انجام می‌ دهند، لازم است که از پرچم ایران در کنار سایر پرچم‌ های خود استفاده کنند تا جلوه بهتری به محیط بدهد. شما می ‌توانید پرچم‌ های ایران را با چهار پایه مختلف استیل، فلزی، خورشیدی و شیری سفارش دهید. پرچم‌ های ایران در ابعاد رومیزی ۲۰ در ۳۰ و در ابعاد تشریفات ۹۰ در ۱۵۰ سانتی‌متر هستند. فرآیند چاپ بر روی پرچم‌ ها به صورت سیلک و یا مستقیم حرارتی است. شما می ‌توانید این پرچم‌ ها را به صورت دو طرفه چاپ کنید و امکان شستشوی آن ها نیز وجود دارد.

چاپ پرچم مذهبی

از محبوب‌ترین نوع پرچم ‌ها در بین مسلمانان مخصوصاً شیعیان پرچم‌ های مذهبی است که در ایام مخصوص به ویژه محرم از آن ها استفاده می ‌شود. معمولاً چاپ پرچم مذهبی در سایز، جنس و انواع مختلفی وجود دارد. مجموعه چاپ انصار به عنوان یکی از بزرگترین مراکز چاپ انواع مختلفی از پرچم‌ های مذهبی، توانسته این محصولات را بنا به سفارش مشتریان آماده کرده و ارائه دهد. پرچم‌ های مذهبی چاپ شده در شرکت چاپ انصار به صورت دسته ‌دار، رومیزی، اهتزاز و یا کتیبه هستند. شکل های مختلف این محصولات چون عمودی، افقی بوده و همچنین در جنس‌ های متنوع وجود دارند. نوع پارچه استفاده شده برای این محصولات اکثرا از جنس ساتن بوده و معمولاً از رنگ‌ های سبز و مشکی استفاده می ‌کنند.

متداول‌ترین روش چاپ پرچم‌ های مذهبی چاپ دیجیتال و سیلک می ‌باشد. در چاپ پرچم مذهبی معمولاً انتخاب نوع پارچه اهمیت زیادی دارد. هر چقدر کیفیت پارچه انتخاب شده بالاتر باشد، محصول تولیدی کیفیت بیشتری خواهد داشت و دوام پرچم نیز بسیار بالا‌تر خواهد شد. شما می‌ توانید در سالگرد ها و مناسبت‌ های مختلف از این پرچم ‌ها استفاده کنید. مدل‌ های مختلفی از پرچم ‌های مذهبی وجود دارد که شامل ستونی، دستی، جاچوب، اشکی، اهتزاز، تشریفاتی آویزی، دیواری و متری هستند.

چاپ پرچم بادبانی

پرچم‌ های ساحل بادبانی نوع دیگری از پرچم‌ هایی هستند که شما می‌ توانید برای زیبا نشان دادن محیط و همچنین تبلیغ کسب و کار خود از آن ها استفاده کنید. پرچم‌ های ساحلی معمولاً در محیط‌ های آزاد و یا درون سالن‌ ها استفاده می‌ شوند که انتخاب محل به سلیقه شما بستگی دارد. زمانی که شما برای کسب و کار خود از چاپ پرچم ساحلی استفاده می‌ کنید، باعث می ‌شود که نسبت به سایر رقیبان بهتر دیده شوید. استفاده از پرچم ساحلی مزایای بسیار زیادی دارد. این محصولات در انواع بسیار متنوعی از طرح و رنگ هستند. قیمت آن ها مناسب بوده و می‌ توانید آن را به راحتی حمل کنید.

استفاده کردن از چاپ پرچم بادبانی در مجموعه‌ های تفریحی، استخر ها، سالن‌ های ورزشی، بنگاه‌ های معاملاتی، مراکز خرید املاک و ماشین، سفره خانه‌ های سنتی، مجتمع‌ های رفاهی و گردشگری بسیار مشاهده می ‌شود. شما می‌ توانید پرچم ساحل بادبانی را در نوع دو و نیم متری یا ۳ متری تهیه کنید. ابعاد پرچم دو و نیم متری به صورت ۲۵۰ در ۶۰ بوده و ابعاد پرچم ۳ متری به صورت ۳۰۰ در ۶۵ است. پارچه‌ های استفاده شده در تولید پرچم ساحلی بادبانی از جنس راشل و یا فلامنت مخصوص است. چاپ این پرچم‌ ها به صورت مستقیم دیجیتالی بوده و پایه استفاده شده برای آن ها پایه فلزی و یا پایه گرانول است. شما می‌ توانید برای چاپ پرچم ساحلی از یک طرف و یا دو طرف آن استفاده کنید. معمولا زمان تحویل این پرچم‌ ها ۳ الی ۵ روز کاری است.

چاپ پرچم اهتزاز

نوع دیگر از پرچم‌ هایی که چاپ شده و در اختیار مشتریان قرار می‌ گیرد، چاپ پرچم اهتزاز است. فرآیند چاپ پرچم اهتزاز متناسب با لوگو و آرم اختصاصی مربوط به کسب و کار شما بوده و در ابعاد متنوعی تولید می ‌شود. شما می ‌توانید پرچم اهتزاز را به صورت افقی و عمودی و با کیفیت‌ های بالا توسط شرکت چاپ انصار تولید کنید. پرچم‌ های اهتزاز در واقع همان پرچم‌ هایی هستند که بر روی پایه ‌های بلند و در فضا های باز آن را قرار می‌ دهند. جنس پرچم اهتزاز ساتن بوده که مقاومت بسیار زیادی دارد. این پرچم‌ ها در مقابل وزش باد می ‌توانند دوام خوبی از خود نشان دهند. ساتن های استفاده شده در چاپ پرچم اهتزاز از نوع مات و یا براق هستند. پرچم‌ های اهتزاز ساتن براق معمولاً سبک‌تر بوده و مقاومت کمتری در برابر باد دارند، همین موضوع باعث شده که عمر کوتاه‌تری هم داشته باشند. در مقابل پرچم اهتزاز از جنس ساتن مات سنگین‌تر بوده و ضخامت بیشتری دارند و همین موضوع باعث شده که عمر آن ها طولانی‌تر باشد. ساتن مات به دلیل داشتن وزن بالا می تواند در برابر باد مقاومت کند.

پرچم‌ های اهتزاز در اندازه‌ های مختلف و گوناگونی تولید می ‌شوند و برای نگهداری این پرچم‌ ها از پایه ‌های محکمی استفاده می‌ کنند. میله‌ های بلندی در کنار پرچم‌ ها نصب شده و شما به جای چوب می‌ توانید از پانچ برای این پرچم‌ ها استفاده کنید. در حالت استاندارد پرچم ‌های اهتزاز به صورت یک رو چاپ می ‌شوند، اما در صورت تمایل می ‌توانید آن ها را به صورت دورو نیز چاپ کنید، اما فرآیند چاپ آن مختلف است. شما باید از دو پارچه با چاپ تک رو استفاده کنید که از دو طرف به همدیگر دوخته شوند. نتیجه این کار باعث می ‌شود که هزینه‌ های بیشتری برای این فرآیند بپردازید. مجموعه چاپ انصار می ‌تواند با کیفیت بسیار بالایی پرچم‌ ها را چاپ کرده و در اختیار شما قرار دهد.

چاپ پرچم چیست؟

 با چاپ پرچم می توانید لوگو، برند و سایر اطلاعات مربوط به کسب و کار خود را در معرض دید عموم قرار دهید. شما می ‌توانید از پرچم ‌ها در سطح خیابان و در شرکت خود استفاده کنید. پرچم ‌ها در انواع رومیزی و تشریفات هستند و هر کدام از آن ها قابلیت‌ های خاصی دارند. فرآیند چاپ پرچم با استفاده از یک پروسه رنگ مستقیم به چاپ می‌ رسد، یعنی رنگ در داخل پارچه رسوخ کرده و ماندگاری بالایی دارد. شما با قیمت بسیار پایین می ‌توانید طرح ‌های بسیار جذابی از پرچم‌ ها را با رنگ‌ ها و تصاویر منحصر به فردی چاپ کنید. با قرار دادن پرچم در جای مناسب می ‌توانید توجه افراد زیادی را به برند و لوگوی خود جلب کنید.