جلد مدارک

محصول یا سرویس خود را انتخاب کنید


فهرست مطالب

از جمله هدایای تبلیغاتی بسیار مفیدی است که کاربرد زیادی دارد. جدا از آن استفاده کردن از چاپ جلد مدارک که توسط چاپ انصار تهیه گردیده است، باعث مراقبت کردن از مدارک مهم شما می‌ شود. چاپ جلد روی مدارک برای پاسپورت، شناسنامه، بیمه و غیره بسیار مناسب است. استفاده کردن از چاپ جلد روی مدارک باعث می ‌شود که مدارک مهم در مقابل آسیب‌ هایی چون پارگی، چروکیدگی و غیره محافظت شوند. استفاده کردن از چاپ روی جلد مدارک یک نوع روش تبلیغاتی بسیار ارزان است. شما می ‌توانید از روش‌ های مختلف چاپ همچون چاپ لیزری، چاپ سیلک، طلاکوب، نقره کوب و غیره استفاده کنید.

فرآیند چاپ جلد روی مدارک در مجموعه چاپ انصار به صورت گسترده‌ای انجام می ‌گیرد. شما می ‌توانید به عنوان هدایای تبلیغاتی نیز از آن ها استفاده کنید. امروزه به خاطر استفاده بسیار زیاد از کارت‌ های بانکی، چاپ جلد روی مدارک اهمیت زیادی در بین متقاضیان دارد. در ادامه بحث می‌ خواهیم توضیحات مفصلی در رابطه با چاپ جلد برای شما بیان کنیم، پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

 

قیمت چاپ روی جلد مدارک

 جلد مدارک در انواع بسیار مختلفی وجود دارد که از نظر جنس، اندازه، کیفیت و نوع روش چاپ جلد روی مدارک با همدیگر تفاوت‌ های زیادی دارند. قیمت چاپ روی جلد مدارک بر اساس فاکتور های متنوع بسیار متفاوت بوده و مقدار ثابتی ندارد. به عنوان مثال اگر شما در تهیه جلد مدارک از چرم اصل استفاده کنید، به طور طبیعی نسبت به زمانی که از چرم ‌های مصنوعی استفاده می ‌کنید، قیمت بیشتری خواهد داشت. انتخاب روش چاپ جلد روی مدارک نیز گزینه دیگری است که می ‌تواند بر قیمت چاپ روی جلد مدارک تاثیرگذار باشد. به عنوان مثال اگر شما بخواهید در تعداد زیادی جلد مدارک را چاپ کنید، در این صورت از روش چاپ سیلک استفاده شده و قیمت‌ های کمتری برای شما دارد. اما در زمانی که تعداد کمتری را سفارش می دهید، استفاده کردن از روش چاپ دیجیتال برای شما توصیه می‌ شود.

 

چاپ روی جلد مدارک ارزان قیمت

کسانی که می‌ خواهند از چاپ جلد روی مدارک برای تبلیغ محصولات خود استفاده کنند، انتخاب درستی دارند. آن چیزی که در اینجا اهمیت دارد، کیفیت و قیمت محصولات است. بسیاری از افراد به دنبال چاپ جلد مدارک با قیمت‌ های ارزانتر هستند. اگر به دنبال چاپ روی جلد مدارک ارزان قیمت هستید که در عین حال کیفیت‌ های خوبی داشته باشد، ما به شما یک چاپخانه معتبر را معرفی می‌ کنیم. مجموعه چاپ انصار به عنوان یکی از برترین و بزرگترین چاپخانه ‌های فعال در شمال غرب کشور توانسته محصولات خود را در انواع مختلفی تولید کرده و در اختیار مشتریان قرار دهد. شما به راحتی می ‌توانید از طریق این مجموعه اقدام به چاپ انواع مختلفی از محصولات از جمله چاپ جلد روی مدارک کنید. روش چاپ بسیار آسان است که در ادامه نکاتی در ارتباط با سفارش چاپ روی جلد مدارک برایتان بیان خواهیم کرد.

 

سفارش چاپ روی جلد مدارک

 شما اگر که به دنبال سفارش چاپ روی جلد مدارک هستید و می خواهید در این زمینه اطلاعات جامعی به دست آورید، حتماً مطالبی را که بیان می‌ کنیم با دقت مطالعه کنید. شما در ابتدا باید یک مرکز چاپ مورد اعتماد پیدا کنید که محصولات خود را با کیفیت‌ های بالا به مشتریان عرضه می‌ کنند. مراکز و چاپخانه‌ های مختلفی وجود دارند که به صورت حضوری و غیرحضوری اقدام به چاپ محصولات می‌ کنند. مراجعه به صورت غیر حضوری برای چاپ جلد روی مدارک وقت گیر نبوده و می ‌توانید در هر زمانی اقدام به چاپ جلد روی مدارک مد نظر خود کنید. اما انتخاب یک چاپخانه معتبر به صورت آنلاین کار آسانی نیست.

حتماً چاپخانه انتخاب شده باید دارای نماد اعتماد بوده و نمونه کار های قابل قبولی در وب سایت خود قرار دهد. نمونه کار های موجود در سایت به مشتری این امکان را می ‌دهد که بتواند با اطمینان بیشتری نسبت به سفارش محصولات خود اقدام کند. مجموعه چاپ انصار همواره در خدمت مشتریان است تا در کمترین بازه زمانی بهترین کیفیت از محصولات چاپ شده را به مشتریان ارائه دهد. شما به صورت آنلاین می ‌توانید در کمتر از چند دقیقه اقدام به ثبت سفارش چاپ روی جلد مدارک کرده و در طی چند روز کاری این محصولات را با کیفیت بالا تحویل بگیرید.

 

 

خرید جلد مدارک 

خرید جدید مدارک در طرح‌ های چرمی با مول های مختلفی چون دوختی و پرسی و تنوع ژیادی از طریق مجموعه چاپ انصار مقدور بوده و به شهرهای مختلف نیز ارسال می ‌شود. مجموعه چاپ انصار به عنوان تولید کننده اصلی این محصولات بوده و می ‌توانید از شهر های مختلف چون شیراز، اصفهان، مشهد، تهران این محصولات را سفارش دهید. امروزه جلد مدارک به محصولات تبلیغی تبدیل شده‌اند که کاربرد آن ها بسیار زیاد است. همچنین دارای قیمت‌ های مناسبی هستند و می توانند نیاز اصلی خریداران را رفع کنند. بسیاری از مصرف کنندگان جلد مدارک می‌ خواهند این محصولات را با قیمت‌ های پایین‌تری تهیه کنند. حتما در هنگام خرید به کیفیت محصولات هم توجه داشته باشید تا بتوانید از آن در طی چندین سال استفاده کنید. با خرید محصولاتی با کیفیت پایین‌تر ارزش و اعتبار شغلی خود را از دست خواهید داد، به همین خاطر زیاد به دنبال چاپ جلد روی مدارک ارزان نباشید و کیفیت را مد نظر قرار دهید.

 

 

 

چاپ فوری روی جلد مدارک

 بار ها پیش آمده که افراد نیاز به چاپ فوری روی جلد مدارک دارند و بر همین اساس به دنبال چاپخانه‌ هایی هستند که ضمن حفظ کیفیت کار بتواند در بازه زمانی کوتاه محصولات را چاپ کنند. شرکت چاپ انصار به عنوان یکی از مشهورترین مراکز در زمینه چاپ فوری روی جلد مدارک به شمار می رود. مجموعه چاپ انصار با در اختیار داشتن تیم حرفه‌ای و دستگاه‌ های پیشرفته می ‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام به چاپ جلد روی مدارک مد نظر شما کند. هیچگونه نگرانی در این رابطه نداشته باشید، زیرا شرکت چاپ انصار می ‌تواند متناسب با خواسته شما اقدام به چاپ روی جلد مدارک کند. همچنین می ‌تواند در سریع‌ترین زمان ممکن آن‌ ها را به شما تحویل دهد. کافیست یک بار چاپ جلد روی مدارک خود را به مجموعه ما بسپارید تا از نتیجه کار رضایت خاطر داشته باشید.

 

تبلیغ کسب و کار با چاپ جلد مدارک

مشتریان با در دست داشتن جلد مدارک تبلیغاتی می‌توانند برند شما را به صورت غیر مستقیم تبلیغ کنند، اما این زمانیست که بر روی مدارک لوگو و آرم و برند شما هک شده باشد، در این صورت است که آن ها در دید مخاطبان قرار می ‌گیرند. هرچقدر کیفیت جلد مدارک تبلیغاتی بهتر باشد نشان از آن است که به مشتریان ارزش و اهمیت زیادی قائل هستید. برای کسانی که می‌ خواهند از روش‌ های تبلیغاتی مناسبی استفاده کنند و در عین حال هزینه‌ های زیادی برای آن‌ ها نداشته باشد، چاپ جلد روی مدارک گزینه‌ای بسیار مناسبی است. امروزه در اکثر شرکت‌ های بیمه برای آنکه مشتریان از مدارک بیمه خود محافظت کنند از جلد مدارک استفاده می ‌کنند. به همین خاطر در هنگام ثبت نام در کنار سایر مدارک مربوط به ثبت بیمه به آن ها جلد بیمه نامه نیز داده می‌ شود تا بتوانند بیمه و سایر مدارک را درون آن قرار داده و همیشه آن را به همراه خود داشته باشند.

 

انواع جلد مدارک

جلد بیمه نامه یکی از پرکاربردترین جلد مدارکی است که سازمان‌ های بیمه از آن ها استفاده می‌ کنند. انواع مختلفی از جلد بیمه نامه وجود دارد که از آن جمله می‌ توانیم به جلد بیمه نامه بدنه، جلد بیمه نامه شخص ثالث و جلد بیمه نامه عمر استفاده کنیم. جلد مدارک شامل جلد کارت سوخت و کارت اعتباری است که در انواع مختلفی تولید می‌ شوند. از آنجایی که جلد مدارک حمل کننده اسناد مهمی است، باید کیفیت بالایی داشته باشد تا مشتریان بتوانند با اطمینان کامل مدارک و اسناد مهم خود را در آن نگهداری کنند. جلد بیمه نامه‌ ها اغلب از نوع چرم است که ممکن است چرم ها به صورت چرم مصنوعی و یا چرم طبیعی باشند. از چرم های مصنوعی در جلد سایر مدارک نیز استفاده می‌ کنند چون قیمت‌ های ارزانتری دارند. جلد چرم باعث می ‌شود که کیفیت خوبی داشته باشد و به خوبی بتواند نیاز های مشتریان را رفع کند.

 

جلد شناسنامه یا پاسپورت

یکی از محصولات پرکاربرد و مفیدی که می ‌توانید از آن به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده کنید، جلد شناسنامه و یا پاسپورت است. این محصول برای تمامی افراد قابل استفاده بوده و محدود به اشخاص خاصی نمی‌ شود. سازمان ‌هایی که می‌ خواهند از جلد شناسنامه و یا پاسپورت به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده کنند، معمولاً به صورت عمده اقدام به سفارش این محصولات می‌ کنند. سفارش عمده محصولات باعث می‌ شود که قیمت چاپ آن‌ ها هم کمتر باشد. شما می‌ توانید از انواع مختلف روش‌ های چاپ از جمله چاپ طلا کوب استفاده کنید. این موضوع را در نظر بگیرید که نوع چاپ جلد روی مدارک استفاده شده در جلد ها تا حد زیادی به جنس و مواد اولیه به کار رفته در تولید آن ها بستگی دارد.

اغلب مواد اولیه استفاده شده در تولید جلد شناسنامه و پاسپورت از چرم مصنوعی است. شما می ‌توانید برای چاپ تبلیغاتی از طلاکوب و نقره کوب نیز استفاده کنید. حتماً در ارتباط با این محصول به تولیدات دوختی و پرسی توجه زیادی داشته باشید. معمولاً محصولاتی که دوخته شده‌اند، قیمت بالاتری دارند و کیفیت و کلاس کاری آن ها نیز بالاتر است. اما محصولات پرسی از اعتبار و ارزش کمتری برخوردار هستند و سریع کیفیت آن ها از بین می ‌رود. افرادی که می‌ خواهند تبلیغات شکیل‌تری داشته باشند، معمولاً به سراغ نوع دوختی از این محصولات می‌ روند.

 

 

جلد بیمه نامه

جلد بیمه نام محصولی است که معمولاً نمایندگان بیمه به مشتریان خود ارائه می‌ دهند. زمانی که شرکت‌ های بیمه مدارک مربوط به بیمه را به فرد بیمه گذار ارائه می‌ دهند، در کنار آن از جلد بیمه نامه نیز استفاده می ‌کنند. استفاده کردن از جلد بیمه نامه باعث نگهداری بیمه‌نامه، مشخصات نمایندگی، کارت ماشین شده و اهمیت زیادی برای اشخاص خواهد داشت. معمولاً جلد بیمه نامه با چاپ طلاکوب انجام می ‌گیرد. استفاده کردن از جلد بیمه نامه باعث می‌ شود که افراد بتوانند به راحتی با نمایندگی بیمه در تماس باشند، مخصوصاً زمانی که قصد تمدید قرارداد خود را دارند، بتوانند به راحتی با آن ها ارتباط داشته باشند. معمولا در جلد مدارک بیمه نامه، فضای داخلی چند بخشی است و موجب می ‌شود که شما بتوانید کارت ‌های مختلفی را در داخل آن قرار دهید. استفاده کردن از جلد بیمه نامه به عنوان یک نوع هدیه تبلیغاتی بسیار مناسب است که اکثراً توسط نمایشگاه ‌های فروش اتومبیل و یا نمایندگی ‌های بیمه از آن استفاده می‌ کنند.

 

مزایای جلد مدارک

 جلد مدارک که به آن کیف‌ های تبلیغاتی کوچک هم گفته می ‌شود، مورد توجه بسیاری از مخاطبین قرار دارد. زمانی که شما لوگو ، برند، آرم و نام شرکت خود را بر روی آن چاپ کرده و به عنوان هدیه تبلیغاتی از آن استفاده می ‌کنید، می ‌توانید مشتریان زیادی را تحت تاثیر قرار دهید. چیزی که باید در این زمینه به آن توجه داشته باشید، انتخاب شرکت مناسب برای چاپ این محصولات است. زمانی که جلد مدارک با طراحی اصولی و کیفیت بالا چاپ شود، می ‌توانند تاثیرگذاری زیادی بر روی مشتریان داشته باشد. مشتریان همواره از جلد مدارک برای حمل کردن اسناد مهم خود استفاده می ‌کنند. به همین خاطر شما به صورت مستقیم توانسته اید از طریق آن ها اقدام به بازاریابی و تبلیغات برند خود کنید. مشتریان همیشه اسناد مهم از جمله کارت ملی، گواهینامه، بیمه ماشین را با خود حمل می‌ کنند و این موضوع باعث می ‌شود که توجه تفراد دیگر به این محصولات جلب شود. به طور کلی استفاده از جلد مدارک یک روش بازاریابی و تبلیغاتی ارزان است که تاثیر زیادی بر روند کسب و کارتان خواهد داشت.

 

جمع بندی

استفاده از چاپ جلد روی مدارک به عنوان یک هدیه بسیار مناسب است که می‌ توانید آن را به مشتریان خود ارائه دهید. استفاده کردن از جلد مدارک باعث مرتب نگه داشتن مدارک و اسناد مهم چون کارت شناسایی، مدارک ضروری و پول و کارت‌ های بانکی شما می ‌شود. به همین خاطر استفاده از این محصولات بسیار رایج شده است. زمانی که شما برند و نام شرکت خود را بر روی این مدارک چاپ کرده و به دست مصرف کننده می رسانید، باعث شناخته‌تر شدن برند شما خواهد شد. جلد مدارک معمولا در انواع مختلفی از جنس‌ ها هم چون پلاستیک، نمد و چرم است. معمولا محصولات چرمی کیفیت بالاتری دارند و استفاده از این محصولات نیز بسیار متداول شده است.