بادکنک

محصول یا سرویس خود را انتخاب کنید


فهرست مطالب

نوعی از روش‌ های تبلیغاتی که شما می‌ توانید از آن استفاده کنید، چاپ بادکنک است. روش چاپ بادکنک به صورت مستقیم انجام گرفته و می ‌تواند کیفیت بادکنک را افزایش دهد. هر نوع تصویر، متن و لوگویی را می‌ توانید بر روی بادکنک‌ ها چاپ کنید. امکان چاپ بادکنک به صورت یکرو و یا در دو طرف بادکنک امکان پذیر است که انتخاب آن به خود شما بستگی دارد. همچنین شما می‌ توانید در جشن تولد و یا در مراسمات مختلف عکس خود و یا فرزندتان را بر روی بادکنک ‌ها چاپ کنید. انجام این کار در تیراژ‌ های پایین و با قیمت‌ های بسیار ارزان‌تری انجام می‌ گیرد.

انجام بهترین نوع چاپ در مرکز تخصصی چاپ انصار با کمک دستگاه‌ های پیشرفته و تیم حرفه‌ای انجام می ‌گیرد. این مرکز می‌ تواند هر نوع بادکنک با رنگ و عکس دلخواه شما را چاپ کرده و در کمترین زمان ممکن به شما تحویل دهد. استفاده از بادکنک‌ های چاپ شده می ‌تواند برای شما جنبه تبلیغاتی نیز داشته باشد، زیرا می‌ توانید لوگو، نام سازمان، آدرس وب سایت، شماره تماس و غیره را بر روی بادکنک چاپ کرده و در مراسمات و افتتاحیه ‌های خود به مشتریان ارائه دهید. مخصوصاً اگر شما کسب و کاری مرتبط با کودکان دارید، استفاده کردن از چاپ بادکنک روش تبلیغاتی بسیار مناسبی است.

محاسبه قیمت چاپ بادکنک

شما اگر می ‌خواهید در ارتباط با قیمت چاپ بادکنک اطلاعاتی داشته باشید، در ابتدا باید بدانید که چاپخانه انصار چاپ به عنوان یکی از مجهزترین و بزرگترین مراکز چاپ فعال در کشور است که می‌ تواند تمامی خدمات چاپی از جمله چاپ روی بادکنک را برای شما انجام دهد. بعد از مراجعه کردن به وب سایت چاپ انصار می‌ توانید از طریق این سایت و به صورت آنلاین اقدام به محاسبه قیمت چاپ بادکنک کنید. روش کار آسان است و شما در کمتر از دو دقیقه می‌ توانید قیمت مشخصی برای بادکنک‌ های خود تعیین کنید. شرکت چاپ انصار همواره در پی کسب رضایت مشتریان است و سعی کرده از بهترین کیفیت در چاپ بادکنک ها استفاده کند.

بادکنک‌ های چاپ شده دارای رنگ بندی‌ های متنوعی هستند که مشتریان می‌ توانند این رنگ‌ ها را انتخاب کنند. شما از طریق شرکت چاپ انصار می‌ توانید نمونه کارهای مربوط به چاپ بادکنک را مشاهده کرده و از طراحی ‌های آماده این شرکت نیز استفاده کنید. در صورت درخواست می ‌توانید طراحی ‌های اختصاصی بر روی بادکنک‌ ها انجام دهید که انتخاب آن ها کاملاً سلیقه‌ای بوده و به نیاز شما بستگی دارد. مجموعه چاپ انصار همواره سعی کرده تا خدمات خود را به به بهترین شکل ممکن به مشتریان خود ارائه دهد تا بتوانند در کمترین زمان بهترین کیفیت از کار را تحویل بگیرند.

قیمت چاپ بادکنک تبلیغاتی

امروزه تبلیغات به عنوان یک عنصر جدا نشدنی برای شناختن برند ها و کسب و کار های مختلف است که به رشد و توسعه آن ها می ‌تواند کمک زیادی کند. این را بدانید که شما اگر بهترین نوع از کالا و محصول را در کل جهان تولید کنید، اما اگر از روش‌ های تبلیغاتی مناسبی استفاده نکنید، نمی‌ توانید فروش خوبی داشته باشید. استفاده کردن از ابزار های تبلیغاتی باعث می ‌شود که بتوانید محصولات خود را به بازار عرضه کرده و آن ها را به مشتریان خود معرفی کنید. زمانی که بازاریابی به صورت صحیح و اصولی انجام بگیرد و تبلیغات حرفه‌ای با طراحی‌ های اصولی همراه باشد، می ‌تواند فروش شما را تا حد زیادی بالاتر ببرد. شمایی که می‌ خواهید محصولات تان فروش خوبی داشته باشند، پس با ما همراه شوید تا به شما نکاتی در ارتباط با یکی از بهترین روش‌ های تبلیغاتی که چاپ بادکنک تبلیغاتی است، نکاتی را بیان کنیم.

چاپ بادکنک تبلیغاتی یکی از به صرفه‌ترین و تاثیرگذارترین نوع از روش تبلیغاتی است که شما می‌ توانید در هر زمینه‌ای از آن استفاده کنید. اگر می‌ خواهید هزینه چاپ بادکنک تبلیغاتی را محاسبه کرده و سپس اقدام به چاپ کنید، باید به چند عامل اساسی دقت داشته باشید. عوامل و فاکتور های متعددی هستند که می ‌توانند قیمت چاپ بادکنک را تحت تاثیر قرار دهند که این عوامل شامل قیمت مربوط به بادکنک خام تهیه شده، قیمت رنگ استفاده شده برای چاپ، هزینه‌های انجام شده در طراحی بادکنک، هزینه ‌های مربوط به طراحی لوگو و ساخت شابلون جهت چاپ بوده و در نهایت شما باید هزینه‌ های بسته‌بندی را هم در نظر بگیرید.

تمامی این موارد باعث می‌ شود که قیمت تمام شده بادکنک تبلیغاتی را به دست آورید. نمی‌ توانیم برای قیمت بادکنک‌ ها مقدار ثابت و معینی را بیان کنیم، زیرا این قیمت ‌ها نوسان داشته و بر اساس تورم و شرایط اقتصادی موجود در جامعه ثبات ندارند و دائماً در حال تغییر است. شرکت‌ های مختلف معمولاً قیمت‌ های متنوعی به مشتریان خود ارائه می‌ دهند که این قیمت‌ ها تفاوت‌ های زیادی با همدیگر دارند. بیشترین تفاوت قیمت‌ ها بسته به کیفیت بادکنک استفاده شده برای چاپ و همچنین مرغوب بودن رنگ مصرفی در چاپ بادکنک‌ ها دارد. اما شرکت چاپ انصار تمامی این موارد را در نظر گرفته و سعی کرده بهترین خدمات چاپ بادکنک را با کیفیت بالا و با قیمت‌ های ارزان به مشتریان خود ارائه دهد. شما با یک انتخاب می‌ توانید محصولاتی با کیفیت و با قیمت ارزان را از چاپ انصار دریافت کنید.

قیمت چاپ لوگو روی بادکنک

اگر شما به عنوان یک نوع برند حرفه‌ای قصد انجام تبلیغات برای محصولات خود را دارید، به شما روش تبلیغاتی با استفاده از چاپ بادکنک را پیشنهاد می‌ کنیم. استفاده از چاپ بادکنک می‌ تواند در زمینه تبلیغات اثرگذاری زیادی داشته باشد، اما زمانی اثرگذار است که طراحی‌ های خاصی بر روی آن انجام بگیرد. از جمله طراحی ‌های مهمی که بر روی بادکنک‌ های تبلیغاتی اجرا می‌ کنند، استفاده کردن از لوگو است. شما می‌ توانید لوگو های خود را بر روی بادکنک ‌ها چاپ کرده و بدین طریق برند و محصولات خود را به مشتریان معرفی کنید. قیمت چاپ لوگو روی بادکنک قیمت ثابتی ندارد و بستگی به لوگوی شما دارد.

اگر شما تا به حال لوگویی طراحی نکرده‌اید، باید هزینه‌ های مربوط به طراحی لوگو را هم به چاپخانه بپردازید. اما اگر شما لوگو های طراحی شده و آماده دارید، پس دیگر نیازی به طراحی لوگو نبوده و لوگو های شما بر روی بادکنک ‌ها چاپ خواهد شد. قیمت چاپ بادکنک زمانی که شما لوگوی طراحی نشده‌ای داشته باشید، بیشتر از زمانی است که لوگو های شما آماده هستند و از قبل آن لوگو ها را در اختیار داشته‌اید. هر نوع چاپخانه‌ای بنا به معیار های مختلفی که دارد، تعرفه‌ های متنوعی برای چاپ لوگو روی بادکنک ارائه می‌ دهد. شرکت چاپ انصار همواره به دنبال کسب رضایت مشتریان بوده و می‌ خواهد که متناسب با خواسته آن ها عمل کند. به همین خاطر ضمن ارائه محصولاتی با کیفیت بالا، همیشه تعرفه ‌های کمتری برای محصولات خود در نظر می‌ گیرد.

مدت زمان تحویل سفارش چاپ روی بادکنک

شرکت چاپ انصار بنا به ظرفیت‌ های نامحدودی که دارد، روزانه می ‌تواند تا حجم‌ های مشخصی سفارش مشتریان را قبول کرده و به آن‌ ها تحویل دهد. زمانی که شما سفارش چاپ روی بادکنک خود را بر عهده چاپ انصار قرار داده اید، دیگر نباید نگرانی در ارتباط با زمان تحویل محصولات داشته باشید. مجموعه چاپ انصار همواره سعی دارد در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد تا از محصولات خود استفاده بهینه کنند و از آن ها رضایت کافی داشته باشند. از آنجایی که شرکت چاپ انصار دستگاه‌ های پیشرفته و مجهزی دارد، می‌ تواند با کیفیت‌ترین نوع از بادکنک ‌های چاپ شده را به مشتریان خود و در بازه زمانی کمتر از دو روز تحویل دهد. اگر در این مورد می‌ خواهید اطلاعات دقیق‌تری به دست آورید، توصیه می‌ کنیم که با کارشناسان ما در چاپ انصار تماس بگیرید، آنان تمامی اطلاعات لازم در خصوص چاپ محصولات را در اختیار شما قرار خواهند داد.

چاپ بادکنک با تیراژ پایین

شرکت چاپ انصار به عنوان یکی از برترین مراکز چاپ بادکنک در کشور فعالیت دارد. شما می‌ توانید این محصولات را در تیراژ ‌های دلخواه خود چاپ کرده و استفاده کنید. کسانی که قصد چاپ بادکنک برای تبلیغات را دارند، می ‌توانند آن‌ ها را در تیراژ‌ های بالا سفارش دهند. افرادی که می‌ خواهند از چاپ بادکنک به عنوان هدایای تبلیغاتی و یا در مراسمات شخصی خود استفاده کنند، می ‌توانند آن ها را در تیراژ‌ های پایین‌تری نیز چاپ کنند. شما در تیراژ چاپ بادکنک هیچ محدودیتی ندارید و اگر می‌ خواهید اقدام به چاپ بادکنک با تیراژ پایین کنید، می ‌توانید انجام آن را به چاپخانه ما بسپارید. شرکت چاپ انصار با در اختیار داشتن مجهزترین دستگاه ها می‌ تواند بهترین نوع از چاپ بادکنک را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

مزایای استفاده از بادکنک با چاپ

استفاده کردن از چاپ بادکنک دارای مزایای بسیار زیادی است که می‌ خواهیم در ارتباط با این موضوع برای شما نکاتی را بیان کنیم. در ابتدا بدانید که استفاده کردن از بادکنک با چاپ می‌ تواند به عنوان یکی از ارزان‌ ترین هدایای تبلیغاتی باشد. زمانی که شما افتتاحیه ای برای کسب و کار خود برگزار کرده اید و یا در مناسبت‌ های خاص می‌ خواهید عموم مردم را به سمت کسب و کار خود دعوت کنید، می توانید از بادکنک‌ هایی با چاپ برند و کسب و کار خود استفاده کرده و آن را به مهمانان، مخصوصاً کودکان هدیه دهید. استفاده کردن از این بادکنک‌ های چاپ شده در نمایشگاه‌ ها و رویداد های مختلف می‌ تواند تاثیر زیادی بر ذهن مشتریان داشته باشد.

زمانی شما می ‌توانید بیشترین تاثیرگذاری را بر مخاطبان خود داشته باشید که شعار های تبلیغاتی خود را بر روی بادکنک‌ ها چاپ کنید. استفاده کردن از شعار تبلیغاتی باعث می‌ شود که برند و لوگوی مخصوص به کسب و کار شما در ذهن مشتریان و مخاطبان حک شود و مدام برای آن ها یادآوری گردد. چاپ بادکنک که روش بسیار ارزانی است، می‌ تواند تبلیغات بسیار وسیعی برای شما به همراه داشته باشد. همچنین بادکنک‌ های چاپ تبلیغاتی در ابتدای رویداد ها و مراسمات به عنوان یک نوع تم تزیینی نیز استفاده می شوند و در انتهای مراسم می توانید آن ها را به مهمانان هدیه دهید. بادکنک با چاپ اختصاصی تاثیرگذاری زیادی در ذهن مشتری و عواطف آن خواهد داشت، زیرا استفاده از بادکنک ناخودآگاه باعث ایجاد شور و شعف خاصی در افراد می‌ شود. بهتر است از بادکنک ‌های متناسب با کسب و کار خود و روحیه مهمانان استفاده کنید تا بتوانند بیشترین تاثیرگذاری را داشته باشند.

انواع بادکنک تبلیغاتی

بادکنک‌ های تبلیغاتی در انواع بسیار مختلفی هستند که هر کدام از آن ها از نظر جنس، کیفیت و دوام با همدیگر تفاوت ‌هایی دارند. از جمله بادکنک‌ های متداولی که در کشور ما استفاده می ‌شود، بادکنک‌ های ایرانی، چینی، ترکی، مالزی و تایلندی است. سایز بادکنک‌ ها متغیر بوده و از ۱۲ اینچ تا ۳۲ سانتی‌متر نیز در حالت باد شده می‌ باشند. شما می ‌توانید رنگ‌ های بسیار متنوعی از بادکنک ‌ها را انتخاب کنید که از این نظر هیچ گونه محدودیتی نخواهید داشت. شرکت چاپ انصار همواره سعی کرده بهترین نوع از بادکنک‌ ها را در اختیار مشتریان خود قرار دهد تا بتوانند محصولاتی با کیفیت بالا را در اختیار داشته باشند. در ادامه می‌ خواهیم به شما انواع مختلف از بادکنک‌ های تولیدی را نام برده و توضیحات مختصری در ارتباط با هر کدام برایتان ارائه دهیم.

چاپ بادکنک تایلندی

 بهترین نوع از بادکنک‌ های عرضه شده برای چاپ در کشور ما بادکنک تایلندی است. جنس بادکنک‌ های تایلندی بسیار اعلا بوده و باعث می ‌شود که جز پرفروش‌ترین مدل ‌از بادکنک های موجود در بازار باشند. استفاده کردن از بادکنک تایلندی بسیار رایج بوده و شما می‌ توانید برای تبلیغات خود از این محصول استفاده کنید. بادکنک‌ های تایلندی معمولاً دارای قطر ۱۲ اینچ هستند. رنگ بندی این بادکنک‌ ها بسیار متنوع است و در ۱۵ رنگ بسیار جذاب هستند. شما برای چاپ بر روی این بادکنک‌ ها هیچگونه محدودیت رنگی نخواهید داشت.

چاپ بادکنک چینی

بادکنک‌ های چینی جز بادکنک‌ هایی هستند که بیشتر در زمینه تبلیغات از آن ها استفاده می ‌کنند. کیفیت ساخت بادکنک‌ های چینی نسبت به بادکنک ‌های تایلندی و مالزی کمتر است و این امر باعث شده که بادکنک‌ های چینی مقاومت‌ های کمتری در برابر تغییرات آب و هوایی داشته باشند. اما شما می‌ توانید برای مراسم و تبلیغات خود از بادکنک‌ های چینی استفاده کنید. قیمت بادکنک‌ های چینی مناسب‌تر بوده از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر است. بادکنک‌ ها معمولاً ۱۲ اینچ بوده و در ۱۵ رنگ مختلف به مشتریان ارائه می‌ شوند.

بادکنک مالزی

 از دیگر بادکنک ‌هایی که می ‌توانید برای چاپ تبلیغات از آن استفاده کنید، بادکنک ‌های مالزی هستند. همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم بادکنک ‌های مالزی کیفیت‌ های بهتری نسبت به بادکنک ‌های چینی دارند. این بادکنک‌ ها هیچگونه محدودیت چاپی نداشته و از ۱۵ رنگ متنوع و جذابی تشکیل شده‌اند. شما می ‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص بادکنک های اشاره شده، از طریق وب سایت چاپ انصار اقدام کرده و راهنمایی ‌های لازم را دریافت کنید.

چاپ روی بادکنک ارزان

استفاده کردن از روش چاپ بادکنک برای ارائه اطلاعات و استفاده کردن از آن ها در زمینه تبلیغاتی بسیار مناسب است. برای آنکه بتوانید نظر عموم مردم مخصوصاً کودکان را به خود جلب کنید، استفاده کردن از چاپ روی بادکنک ارزان می‌ تواند اثرگذاری بسیار زیادی داشته باشد. شما می‌ توانید از بادکنک‌ هایی با رنگ بندی ‌های مختلف و اندازه ‌های دلخواه خود استفاده کرده و برای چاپ آن ها را به کار ببرید. مجموعه چاپ انصار به عنوان یکی از بزرگترین مراکز فعال در سطح کشور می‌ تواند بهترین نوع از کیفیت چاپ بر روی بادکنک ‌ها را در کمترین زمان ممکن به مشتریان خود ارائه دهد.