CD-DVD

محصول یا سرویس خود را انتخاب کنید


فهرست مطالب

استفاده کردن از چاپ عکس روی سی‌دی جز روش ‌های بسیار متداولی است که در بسیاری از مراکز برای اختصاصی کردن چاپ روی سی دی انجام می ‌گیرد. متداول‌ترین روش برای چاپ عکس روی سی‌دی استفاده کردن از روش چاپ دیجیتال است که سرعت بیشتر و کیفیت بهتری دارد. مراکز و چاپخانه‌ های متعددی در سطح کشور وجود دارند که در زمینه عرضه چاپ روی سی دی فعالیت دارند.

اگر شما می‌ خواهید بر روی سی‌دی عکس‌ های اختصاصی چاپ کنید و یا از آن برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده نمایید، می ‌توانید از طریق شرکت چاپ انصار اقدام به سفارش عمده این محصولات کنید. در صورتی که می ‌خواهید این سی‌دی‌ ها را در کمترین تعداد سفارش دهید، بهترین روش چاپ، روش چاپ دیجیتال است. به طور کلی مجموعه چاپ انصار می‌ تواند بهترین کیفیت از چاپ روی سی دی را با قیمت‌ های مناسب به شما ارائه دهد. اگر می‌ خواهید در این زمینه اطلاعات بهتری به دست آورید، توصیه می‌ کنیم ادامه مطلب را با ما همراه باشید.

قیمت چاپ عکس روی سی دی

شما اگر به دنبال تعیین قیمت چاپ عکس روی سی‌دی هستید و می خواهید در این زمینه اطلاعاتی به دست بیاورید، لطفاً ما را همراهی کنید. عوامل متعددی وجود دارند که می ‌توانند در تعیین نرخ چاپ روی سی‌دی تاثیرگذار باشند. به عنوان مثال اگر شما به چاپخانه سی دی خام ارائه دهید، دیگر لازم نیست هزینه ‌های مربوط به تهیه سی‌دی خام را به چاپخانه بپردازید. همچنین استفاده کردن از طراحی ‌های انجام شده بر روی سی‌دی‌ ها عامل دیگری است که می ‌تواند در تعیین هزینه های چاپ روی سی دی نقش بسیار مهمی داشته باشد.

به عنوان مثال اگر شما می‌ خواهید طرح‌ های ساده و ابتدایی بر روی سی‌دی‌ ها چاپ کنید، در این صورت هزینه‌ های صرف شده کمتر خواهد بود. اما زمانی را در نظر بگیرید که می ‌خواهید طراحی‌ های اختصاصی برای آن ها انجام دهید که در این صورت انجام چاپ روی سی دی زمانبر بوده و قیمت‌ های بیشتری خواهد داشت. در آخر انتخاب روش چاپ روی سی دی نیز تاثیر زیادی بر قیمت محصولات دارد. شما اگر می‌ خواهید محصولات را در تعداد زیادتری چاپ کنید، استفاده کردن از روش چاپ افست به شما پیشنهاد می ‌شود. در مقابل اگر می ‌خواهید در تعداد کمتری آن ها را چاپ کنید، بهترین گزینه پیشنهادی به شما چاپ دیجیتال است.

محاسبه قیمت چاپ روی سی دی

اگر می ‌خواهید قبل از آنکه اقدام به چاپ روی سی‌دی و یا روی دی وی دی کنید، حتما نسبت به قیمت چاپ روی سی دی اطلاعاتی داشته باشید. ما می‌ توانیم در اینجا به شما راهنمایی‌ های موثری ارائه دهیم. اولین کاری که باید بکنید آن است که به وب سایت چاپ انصار مراجعه کنید. دلیل مراجعه کردن به وب سایت چاپ انصار چیست؟ شما از طریق این وب سایت می ‌توانید به صورت آنلاین اقدام به محاسبه قیمت چاپ روی سی‌دی کنید. در هنگام محاسبه آنلاین پارامتر های متعددی مربوط به محصولات شما وجود دارند.

شما با انتخاب کردن هر کدام از گزینه ‌ها می ‌توانید قیمت‌ ها را تغییر دهید. بنابراین شما به آسانی بنا به نوع بودجه‌ای که دارید می‌ توانید قیمت‌ های مناسبی را برای محصولات خود تعیین کنید. روش کار بسیار آسان است، در کمتر از ۵ دقیقه از طریق وب سایت شرکت چاپ انصار می ‌توانید اقدام به محاسبه تعرفه چاپ روی سی دی کنید. در نظر داشته باشید که شرکت چاپ انصار تمامی نکات لازم در ارتباط با راحتی مشتریان را در نظر گرفته تا بتوانند در کمترین بازه زمانی اقدام به سفارش و چاپ روی سی دی کنید.

سفارش چاپ عکس روی سی دی

مراکز متعددی وجود دارند که شما از طریق این مراکز می‌ توانید اقدام به سفارش چاپ روی سی دی کنید. اما در این رابطه باید به یک سری نکات توجه داشته باشید. کیفیت عکس چاپ شده بر روی سی دی و یا بر روی دی وی دی اهمیت زیادی دارد. به همین خاطر باید به سراغ مراکزی بروید که می‌ توانند محصولاتی با کیفیت بالا به مشتریان ارائه دهند. به طور مثال وقتی که شما به وب سایت چاپ انصار مراجعه کرده‌اید و می‌ خواهید از طریق این شرکت اقدام به چاپ روی سی‌دی کنید. بهتر است که در ابتدا نمونه کار های این شرکت را مشاهده کنید تا از کیفیت محصولات آن ها مطمئن شوید. گفتنی است شرکت چاپ انصار به عنوان یکی از بزرگترین و مجهزترین چاپخانه ‌های شمال غرب کشور است که می ‌تواند بهترین و با کیفیت‌ترین نوع از خدمات چاپ روی سی دی را به مشتریان خود ارائه دهد.

مزایای چاپ روی CD

در ابتدا اینگونه تصور می کنید که فرآیند چاپ روی سی‌دی کار بسیار ساده ای است. اما اگر نگاه فنی و تخصصی به چاپ روی سی دی داشته باشیم، متوجه خواهیم شد که ۵۰ درصد از بازاریابی فروش سی دی‌ها بر اساس عکس‌ ها و طراحی‌ های انجام گرفته بر روی آن‌ ها صورت می گیرد. اینگونه فرض کنید که شما به دنبال تهیه کردن فیلم آموزشی در ارتباط با رشته تحصیلی خود هستید. اگر شما سی‌دی تهیه کنید که هیچگونه طرح و نوشته‌ای بر روی آن وجود ندارد، چگونه می‌ توانید از محتویات درون آن اطلاع داشته باشید. زمانی که بر روی سی دی بر اساس محتویات و ساختاری که دارد، اطلاعات جامعی ارائه شود، مخاطب می‌ تواند بهتر در خصوص این موضوع تصمیم گیری کرده و با اعتماد بیشتری آن را تهیه کند. به همین خاطر عکس‌ های چاپ شده بر روی سی‌دی‌ ها اهمیت بسیار زیادی دارند و می ‌توانند در جذب مخاطبان تاثیرگذاری بیشتری داشته باشند.

مزیت چاپ روی سی دی را می‌ توانیم در چند مورد زیر خلاصه کنیم که شامل معرفی کردن داده‌ هایی است که محتوای درون سی‌دی را مشخص می ‌کند و به عنوان یک نوع ابزار مستقیم برای بازاریابی محصولات شما است. شما می ‌توانید با چاپ روی سی دی، حرفه خود را بهتر به مخاطبانتان معرفی کنید. همچنین می ‌توانید دستورالعمل‌ های لازم را بر روی سی‌دی ‌ها درج کنید. استفاده کردن از سی‌دی‌ های چاپ شده می‌ تواند انسجام و یکپارچگی زیادی در تولید محتوا داشته باشد. استفاده کردن از طراحی مناسب می‌ تواند ظاهری تمیز و زیبا به سی دی ها بدهد. شرکت چاپ انصار با تجربه چندین ساله خود می‌ تواند این محصولات را با کیفیت‌ های بهتر و متناسب با حیطه شغلی شما ارائه دهد.

چاپ روی DVD 

اگر بخواهیم در ارتباط با چاپ روی دی وی دی مطالبی مناسب به شما ارائه کنیم، باید بگوییم که بهترین روش برای معرفی محتویات درون دی وی دی استفاده کردن از چاپ روی دی وی دی است. زمانی که شما کسب و کار و یا حرفه‌ای دارید که لازم است از دی وی دی استفاده کنید و بدین وسیله محصولات خود و یا خدمات خود را برای مشتریان بیشتر معرفی کنید، بهتر است که از چاپ روی دی وی دی غافل نشوید. انجام چاپ روی دی وی دی باید متناسب با محتویات درون آن باشد. این محتویات از نظر متن و تصاویر بوده و باید همخوانی کاملی با آن‌ ها داشته باشد تا مخاطب در هنگام مشاهده کردن دی وی دی بتواند بر حسب عکس‌ های چاپ شده روی آن اطلاعات جامعی از محتویات درون محصول به دست آورد. برای آنکه بتوانید به صورت حرفه‌ای تر این کار را انجام دهید، با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید. آن ها می‌ توانند راهنمایی‌ های کامل‌تری به شما ارائه دهند تا بهتر به مقصود خود برسید.

چاپ روی دی وی دی چگونه انجام می شود؟

فرایند چاپ روی دی وی دی و همچنین چاپ روی سی‌دی در کارگاه‌ های مخصوص و با یک سری پروسه مشخص انجام می ‌شود. در ابتدا طراحی‌ های لازم توسط طراحان دی وی دی خام انجام شده و سپس برای چاپ شدن به سمت دستگاه چاپ می روند. شما می‌ توانید در کمترین زمان تعداد زیادی از دی وی دی ‌ها و سی‌دی ‌های خام را با طرح و چاپ یکسان آماده چاپ کنید. استفاده کردن از چاپ مستقیم بر روی دی وی دی ‌ها به عنوان سریع‌ترین و آسان‌ترین روش برای چاپ و طراحی به شمار می آید. بسیاری از مشتریان می‌ توانند طرح‌ های مد نظر و دلخواه خود را به طراحان ارائه دهند. طراحان این طرح‌ ها را بر روی نرم‌افزار های مخصوصی پیاده می ‌کنند تا برای چاپ روی سی‌دی ‌ها آماده شوند. مشتریان باید در این زمینه از طراحی ‌های مناسب و در حیطه شغلی خود استفاده کنند.

چاپ عکس روی سی دی با روش دیجیتال

یکی از روش‌ های مرسوم که برای چاپ روی سی‌دی ‌ها استفاده می شود، روش چاپ دیجیتال است. امروزه استفاده از روش چاپ دیجیتال جز راهکار های رایج و مرسومی است که از آن به جای چسباندن لیبل بر روی دیسک‌ ها استفاده می‌ کنند. در روش چاپ دیجیتال طرح و یا عکس مورد نظر که توسط مشتری انتخاب و تایید شده توسط دستگاه پرینتر مخصوص بر روی سی دی های سفید چاپ می شود. استفاده کردن از روش چاپ دیجیتال مختص زمانیست که شما در بازه زمانی کوتاه می ‌خواهید چاپ روی سی دی های خود را در تیراژ‌ های کم انجام دهید. این موضوع را بدانید که رنگ‌ های استفاده شده در روش چاپ دیجیتال ماندگاری بسیار بالایی دارد. شما از طریق شرکت چاپ انصار می ‌توانید در کوتاه‌ترین زمان با کیفیت‌ترین محصولات را تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهید.

مزایا و معایب چاپ دیجیتال روی CD و چاپ بر روی DVD

امروزه بسیاری از موسسات از جمله موسسات آموزشی برای تولید محتوا از روش ‌های مختلفی چون چاپ روی سی‌دی و یا چاپ برای دی وی دی استفاده می ‌کنند. یکی از مرسوم‌ترین شیوه‌ ها برای چاپ روی سی دی به صورت فوری بر روی تعداد محدودی از دیسک‌ های سی‌دی و یا دی وی دی استفاده از روش چاپ دیجیتال است. روش چاپ دیجیتال سرعت بالایی داشته و می ‌تواند در مدت زمان کوتاه سفارش مشتری را تهیه کند. یکی از مهمترین مزایای استفاده کردن از روش چاپ دیجیتال در آن است که شما می‌ توانید از طرح چاپ بر روی DVD یک نسخه هم تهیه کنید. این کار باعث می‌ شود که مشتری اصلاحات احتمالی بر روی طرح را انجام داده و بعد از تایید نهایی چاپ صورت می گیرد.

این موضوع را بدانید که در چاپ فوری انجام شده توسط چاپ دیجیتال از ۸ رنگ متنوع می‌ توان استفاده کرد که این موضوع در قیمت آن نیز تاثیرگذار است و باعث افزایش قیمت محصول می‌ شود. اما شما در روش چاپ دیجیتال احتیاج به برخی خروجی ‌ها مثل شابلون، زینگ و یا هزینه‌های جانبی چون عدم محدودیت در تنوع در کار را ندارید. این موارد مربوط به مزایای چاپ روی سی‌دی و دی وی دی با استفاده از روش چاپ دیجیتال است.

تفاوت چاپ روی CD با روش دیجیتالی و لیبلی

زمانی که شما می ‌خواهید طرح را بر روی لیبل و یا همان کاغذ های پشت برچسب‌دار پیاده سازی کنید، این کار ممکن است هم سخت بوده و هم زمانبر باشد. جدا از آن شخصی که وظیفه چسباندن لیبل بر روی تعداد زیادی دیسک را بر عهده دارد ممکن است در این کار اشتباهاتی داشته باشد. نتیجه کار باعث می ‌شود که طرح مورد نظر بر روی دیسک پیاده نشده و جلوه نامناسبی داشته باشد. جدا از تمامی موارد گفته شده، استفاده کردن از روش لیبلی کیفیت و ماندگاری کمتری نسبت به روش چاپ دیجیتالی دارد. سرعت چاپ روی CD ‌ با روش دیجیتالی بسیار بالا بوده و ظاهر تمیزتر و مرتب‌تری دارد، جدا از آنکه ماندگاری تصاویر چاپ روی سی دی بسیار بیشتر است. همچنین بار ها پیش آمده افرادی که از چاپ لیبلی روی سی‌دی استفاده کرده اند موجب شده که دستگاه امکان خواندن دیسک را ندارد. اما در روش چاپ دیجیتالی این مشکلان وجود نداشته و کیفیت کار بسیار بالایی دارد.

کاربرد چاپ عکس بر روی CD

امروزه بسیاری از موسسات آموزشی، مدارس، دانشگاه ‌ها و سایر موسسات فرهنگی، آموزش‌ های خود را به صورت غیرحضوری برای دانش آموزان و دانشجویان ارائه می‌ دهند. همچنین بار ها پیش آمده که اساتید و معلمان بخواهند مطالب بسیار مهم آموزشی را در قالب فیلم‌ های آموزشی برای دانش آموزان خود ارائه دهند. چاپ بر روی CD باعث می‌ شود که دانش آموزان در هر بازه زمانی به مطالب گفته شده دسترسی داشته باشند، در وقت و تایم معلمان صرفه‌جویی شده و به طور کلی چاپ روی سی دی روش کاربردی‌تر هم است.

ممکن است شما فیلم‌ هایی مربوط به مناسبت ‌های خاصی را داشته باشید و بخواهید که از آن ها نمونه‌ های زیادی تکثیر کنید. به عنوان مثال در مهد کودک‌ ها و یا مدارس به طور متداول جشن ‌هایی برگزار می ‌شود و فیلمبرداری‌ هایی از این جشن ‌ها انجام می‌گیرد، در نتیجه به تعداد دانش آموزان و کودکان این فیلم‌ ها کپی شده و در قالب سی‌دی ‌هایی به والدین ارائه می ‌شود. زمانی که بر روی این سی‌دی ‌ها چاپ مخصوصی انجام بگیرد باعث مشخص شدن این سی‌دی از سی‌دی ‌های دیگر شده و مراقبت بیشتری بر روی آن‌ ها انجام می‌ گیرد.